На сайті ДТЕК вже розміщені нові графіки відключень 2023

Estimated read time 1 min read

ДТЕК «Київські електромережі» оновили графіки планових відключень електроенергії, враховуючи інформацію від споживачів про попередні тритижневі відключення минулого року.

Детальну інформацію про актуальний графік можна знайти на офіційному веб-сайті ДТЕК «Київські електромережі» https://www.dtek-kem.com.ua/ua/shutdowns або на сайті Yasno https://kyiv.yasno.com.ua/schedule-turn-off-electricity. Інструкції щодо користування ним також доступні на цьому графіку.

У представників енергетичної компанії пояснюється, що графіки відключень, які опубліковані, не означають, що електропостачання буде відсутнім постійно за вказаною адресою. Якщо електромережа працює без проблем, то відключення взагалі не будуть потрібні. Проте, якщо системі необхідно знизити навантаження, то відключення можуть застосовуватися лише на короткий період часу. Відключення в усі три вказані періоди, особливо вночі, можливі тільки в надзвичайних ситуаціях.

Графіки складаються на основі потреб Національного енергетичного комплексу “Укренерго” для забезпечення стабільності енергосистеми.

Також був розширений перелік адрес, до яких можуть застосовуватися стабілізаційні відключення, щоб забезпечити рівномірний розподіл навантаження між клієнтами. Винятком є об’єкти критичної інфраструктури міста та будинки, які отримують електроенергію від тих самих ліній. Якщо вашої адреси немає в графіку відключень, будь ласка, повідомте про це через форму зворотнього зв’язку ДТЕК.

Якщо після відключення електропостачання світло не відновлюється протягом 4 годин, це може свідчити про необхідність подовження строків для вирішення аварійної ситуації, яка виникла внаслідок стабілізаційних відключень.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours