Нові турецькі серіали які варто подивитися на українській мові – ТОП 5

Estimated read time 1 min read

Турецькі серіали здобули величезну популярність по всьому світу, включаючи і Україну. Їх незабутні сюжети, захоплюючі персонажі та неймовірні емоційні зміни завоювали серця глядачів. Серед широкого вибору турецьких серіалів, які доступні на українській мові, особливе місце займають твори, присвячені темі любові. Ці захоплюючі історії розкривають різні аспекти кохання, від першої зустрічі до складних випробувань, які стикаються закохані герої.

У турецьких серіалах про любов ви знайдете глибокі емоції, романтику та пригоди, які залишать вас з нетерпінням очікуючи наступний епізод. Акторська майстерність, якісний сценарій і неперевершена зйомка роблять ці серіали по-справжньому неповторними.

Доброта (2022)

Доброта серіал

Головні персонажі є дуже зближеними. Дорук та Джейда утворюють ідеальну родину, вважаються відмінними прикладом сімейного життя. Їх компанія приносить стабільний прибуток, що дозволяє їм жити комфортно. У них є чудовий будинок, багаті перспективи та надія на краще. Але в центрі подій є Шахіка, теща Дорука. Вона створює негаразди для всієї родини. Шахіка переконана, що зять негативно впливає на життя своїх близьких, обманюючи її дочку. Однак, що насправді відбувається навколо? Головні герої зіштовхуються зі складною ситуацією… Чи можуть вони знайти відповіді на питання майбутнього?

Ідеальний орендар (2022)

Ідеальний орендар  серіал

Ця історія розповідає про зустріч і взаємини двох персонажів, які пройшли складний шлях, перш ніж зустрітися, і тепер задумуються, чи варті вони побудувати стосунки. Мона, яка виросла в прийомній родині, набула сильного характеру і вміння бути самостійною та дбайливою. Вона – видатна і сильна особистість, але фінансово у неї йде дуже нещасливо. Одного разу, коли її виганяють з дому, дівчина зустрічає Якупа, молодого журналіста, який працює в місцевій газеті і розслідує складний випадок серії підпалів у Стамбулі. Якуп пропонує Моні перебратися до однієї з його квартир. Звичайно, така пропозиція здається досить дивною, адже персонажі майже не знайомі один з одним. Але Якуп вважає Мону не тільки привабливою і привітною, але й ідеальною орендаркою, яку він хотів би тримати на цьому місці якнайдовше. У нього є свої причини для цього.

Біда на голову 2021

Біда на голову серіал

Іпек Гюмюшчу, головна героїня серіалу, завжди була щасливою жінкою. У неї був прекрасний коханий чоловік і вихований син. Але гармонія в її домі була порушена. Вона стикається зі страшною втратою, яка робить її нещасною. Доля приводить її до роботи в поліції. Тепер Іпек працює як психолог у відділі розслідування вбивств. Це важка і відповідальна робота, яка займає багато її часу та уваги. Вона присвячує себе цілковито своїй роботі. Скоро вона перетне шляхи з цікавою людиною – комісаром Шахіном Карою. Він є повною протилежністю Іпек. Розумітися з ним не легко, але в роботі це ще складніше. Іпек і Шахін мають працювати разом протягом певного часу. Спочатку головна героїня вірить у свої сили і впевнена, що може обійтися без нового колеги. Але з часом вона розуміє, що все одно має справу з ним. Поступово, слово за слово, вони виявляють, що можуть добре спілкуватися та отримувати вигоду від спільної роботи. Згодом їх дует стає найбільш продуктивним в їх відділі.

Між світом і мною (2022)

Між світом і мною серіал

Події цієї історії розпочинаються зі спроби однієї дівчини відновити стосунки зі своїм коханим, вважаючи, що вони повинні повернутися до їх колишнього щастя. Вона придумує гру, яку планує провести в соціальних мережах, з допомогою своїх вірних друзів. Проте ця гра може привести до непередбачуваних подій. Кожен день Ілкін відчуває, як її почуття до свого коханого Толге поступово згасають. І Толге також розуміє, що колишня пристрасть вже не та, тому їхнє знову об’єднання виглядає дивно. Але за допомогою цієї гри Ілкін планує повернути все на свої місця.

Покохаєш (2022)

Покохаєш серіал

У серіалі розповідається історія Толга Туна – чоловіка, який зумів побудувати успішну акторську кар’єру та стати надзвичайно популярним. З самого дитинства головний герой був пов’язаний зі сценою, оскільки його мати також була акторкою і завжди демонструвала свої найкращі здібності у фільмах. Ще змалку вона вплекла Толгу в світ акторського мистецтва і закладла у нього любов до цієї професії. З кожним кроком головний герой ставав все кращим і популярнішим, набираючись впевненості. Він звик до збільшеної уваги глядачів та засобів масової інформації. Усі захоплюються ним. Проте, серед численних прихильників є і ті, хто не дуже його то й прихильки. Одна з таких осіб – Асья, яка викликає інтерес Толги, відразу привернувши його увагу своїм відношенням до нього.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours